Wyrok ws. ZOMO - WSTYD 2007-06-02 11:41
 Oceń wpis
   
No i mamy.
Pytanie tylko kto powinien zostać osądzony i skazany.
Przecież zomowcy tak sobie nie zaczęli strzelać do tłumu. Robole Ci rzucali czym popadnie w milicjantów zagrażając ich zdrowiu i życiu. Gdybym był w podobnej sytuacji to pierwszy rozwaliłbym agresorów.
Poza tym jak już zapadł ten zgubnie głupi wyrok to liczę na to, że PIS weźmie się teraz za Piłsudskiego. Pan ten w Przewrocie Majowym odpowiedzialny był za śmierć w 1926 roku 379 ofiar, (strajk robotniczy w Krakowie w Sempericie 80 zabitych robotników).
Jakoś nikt o tym nie mówi, a przecież zabici to rodzice, dzieci, i mężowie.
Liczę, że PIS weźmie się i za to...
Tagi: zomo
 
C**** i D**** 2007-03-21 20:48
 Oceń wpis
   
No i mamy znowu debatę o Cipę i Dupę.
Dziecko babyjagi i frankesztajna zdobywa elektorat nawiedzonych oraz przychylność wielkiego Ojca Dyrektora chcąc zmienić Konstytucję RP.
Historia, historią a temat cipy co jakiś czas powraca i powracać będzie, bowiem nie ma lepszego tematu do autoreklamy partii, czy osoby jak aborcja. (Zważywszy, iż procent poparcia społeczeństwa dla LPR radykalnie spadł). Czekamy jeszcze tylko na decyzję Króla Mulatów, czy opowie się za Spieprzaj Dziadu, czy za sowim kolegą z MEN.
Subiektywnie uważam, iż w Konstytucji RP nie powinno się obecnie nic zmieniać. Zmiany jakie proponuje LPR są podyktowane wiarą w jedną z wielu istniejących religii, a ja jako człowiek mający wszystko w dupie nie chciałbym aby ktoś do tej dupy mi zaglądał.
Tagi: lpr, dupa, cipa
 
spieprzaj dziadu #1 2007-01-21 12:24
 Oceń wpis
   

Witam wszystkich niezadowolonych z rządzenia PIS, LPR oraz SAMOOBRONY.

Mamy wolność słowa, więc nie zamierzam oszczędzać i hamować się w słowach opisując to co wyprawia się z moim krajem. Uważam, iż Premier, który nie zna słów Hymnu Narodowego powinien zaraz podać się do dymisji odwołując cały swój rząd, lecz jest takie powiedzenie „Plujesz świni w twarz a ona mówi, że deszcz pada”. Wydaje mi się, że ten slogan zupełnie oddaje sytuację jaką zgotowali nam zadufani w sobie bracia.

Już niebawem podzielę się z Wami swoimi subiektywnymi spostrzeżeniami z areny śmiechu, parodii oraz niezrozumienia jakim jest nasz Sejm.

Pozdrawiam.

 


Najnowsze komentarze
 
2011-03-14 13:02
pożyczki chwilówki do wpisu:
Wyrok ws. ZOMO - WSTYD
Trzeba być do końca, w pełni obiektywnym, a jakże.
 
2007-06-02 11:45
ZOMO do wpisu:
Wyrok ws. ZOMO - WSTYD
Racja!
 
2007-03-22 16:05
NAWIEDZONY do wpisu:
C**** i D****
Nic dodać, nic ująć. W samo sedno!
  
Jestem obywatelem Polski, krytykiem koalicji PIS + LPR + SAMOOBRONA. Uważam, iż to co wyprawiają bracia Kaczyńscy z Polską można określić tylko jednym słowem oddającym intelekt i wymowność ich osobowości - SPIEPRZAJ DZIADU...
 Kategorie Bloga
 
Ogólne
 

Archiwum Bloga
 
Rok 2007